O nás

Vítame vás na našej webovej stránke. Účtovníctvu sa venujeme už viac ako 20 rokov.  Na tejto stránke nenájdete len ponuku služieb, ale aj blog, v ktorom sa dozviete, čo  je nové vo svete daní a aj pár dobrých rád a tipov, ktoré vám pomôžu pri podnikaní.

Už od svojho vzniku firma DOMEKON, s.r.o. pomáha klientom prekonávať ich každodenné podnikateľské prekážky.  Každý, kto podniká, vie, že nič nezaberie viac času a energie ako “papierovačky”. Radi vám pomôžeme s účtovníctvom a mzdami, aby ste sa vy mohli naplno venovať svojmu podnikaniu.

Prečo DOMEKON s.r.o. ?


Dlhoročné skúsenosti

Prax je to, čo robí z účtovníka nenahraditeľného účtovníka. Za všetkými vedomosťami sú tisíce hodín strávených nad účtovaním, stovky prečítaných kníh a každodenné sledovanie zmien v legislatíve. Ale to všetko je samozrejmosť. Chceme, aby ste za svoje peniaze dostali stopercentne odvedenú prácu.

Osobný prístup

Jednou z hodnôt, ktoré tvoria základ podnikania spoločnosti DOMEKON s.r.o. je osobný prístup. Nie je to len fráza, ale naše presvedčenie. Nerobíme rozdiely medzi veľkými a malými firmami, živnostníkmi či SRO-čkami. Ku každému pristupujeme individuálne.

Špecializácia

Vo svojej práci sa vyznáme a zo skúseností vieme, že s autom treba ísť do autoservisu a s účtovníctvom za ekonómom. Plán ušetriť sa bohužiaľ často skončí pravým opakom. Daňový úrad je neúprosný a pokuty za chyby sú vysoké. Ak sa chcete vyhnúť problémom, tu ste na správnom mieste.